+ Antworten
Ergebnis 1 bis 3 von 3

Thema: Narodowo i językowo.

Neuer Benutzer Gehilfe Avatar von Worceste

Ausrufezeichen Narodowo i językowo.

Witam,

Z przyjemnością rozpoczynam działanie Polaków na forum Wenecjanina w języku naszym narodowym - sądzę, że już tam gdzieś się podziewacie, ale proponuję stanąć w jednym rzędzie i pokazać ilu nas jest. Nadal bowiem tłumaczenie niektórych zdań w Wenecjaninie, tudzież ich całkowity brak... Niezwykle smutne! A za pewne wielu z nas nawet za darmo podjęłaby się tłumaczenia - patrz to narzędzie do tłumaczenia (ale czy oni rzeczywiście do niego zaglądają? Jeden miesiąc na "rozpatrzenie" Twojej propozycji?!). Nie wiem nawet za bardzo do kogo pisać w sprawie tych tłumaczeń, czy choćby najprostszego problemu z "osiągnięciami", w których nagle zrobiła mi się blokada. Ten system pomocy jest fatalny!

W każdym razie zapraszam Polaków do dyskusji... Pokażmy, że tutaj jesteśmy i że chcemy więcej polskiego w Wenecjaninie!

Pozdrawiam,
    Worceste.

Neuer Benutzer Gehilfe
    Hej. Jestem w tej grze od niedawna i mam problem. Nie wiem jak wypełnić zadanie honored citizen? W jakim barze mam kliknąć w wzrost populacji? Będę wdzięczna za pomoc!

Neuer Benutzer Gehilfe Avatar von Worceste
    Witaj Biała,

Doskonale, że udało się Tobie rozwiązać problem! Skontaktowaliśmy się przez wiadomości w grze, ale są one piekielnie niewygodne - zdaje się że wykasowałem jedną od Ciebie wcześniejszą, bo masowo spamują mi przypływające statki. Na wiele pytań niestety nie potrafię Tobie odpowiedzieć, bo obecny stan pomocy do Wenecjanina jest po prostu tragiczny. Swego czasu próbowałem dowiedzieć się czemu Polacy są tutaj tak nagannie ignorowani, ale sam zostałem zignorowany i tyle z tego było rozmowy, że nawet nie odpowiedział mi jednym słowem - kleine Schweinchen. Mam nadzieję, że Twoje pojawienie się zmieni nieco stan smutnego bezruchu na polskiej części tego forum.

Pozdrawiam,
    (-) Worceste

+ Antworten

Lesezeichen

Lesezeichen